Miłość i koherencja serca. Transerfing Rzeczywistości Przeznaczenia - Renata Zarzycka-Bienias

Miłość i koherencja serca. Transerfing Rzeczywistości Przeznaczenia

Renata Zarzycka-Bienias

30,50 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67225-72-4
Data wydania 29 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 1 godz. 11 min.
Rozmiar pliku: 131,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
30,50 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Według starej nauki medycyny wschodu - naszym życiem zarządzają energie. Energie to wibracje, które są zwane polem Akaszy - jest to żywioł ETER. Wibracje to myśli, uczucia, emocje, wypowiadane słowa, zapachy, dotyk, smaki, kształty, kolory, widziane symbole i obrazy w świecie zewnętrznym jak też w swojej wyobraźni, promienie słońca, powiew wiatru, deszcz i burza. Wszystkie one posiadają swoje częstotliwości i wpływają na zmianę częstotliwości w duchowej aurze oraz w ciele, istot żywych. Stąd wpływają one ściśle na obszary dotyczące odczuwania, emocji, rodzaju myśli, jakości snów i witalności, jak też pracy mózgu, a szczególnie na religijny kult łączenia się ze światem duchowym – na szyszynkę. Odpowiada ona również za zdrowie, młodość i długowieczność. Łącząc się z czakrą Trzeciego Oka, wpływa na INTUICJĘ człowieka. Skuteczne sposoby na odblokowanie czakr i uaktywnienie ich, znajdują się w poprzednich, w tym oraz w kolejnych blisko 20 odcinkach tej serii. Dzięki temu warto popracować nad pozbyciem się lęku, lenistwa kiedy nie jest ono pożądane, apatii, poczucia odrzucenie i wykluczenie, poczucia winy, złości, wstydu oraz wszelkich negatywnych emocji, aby nauczyć się patrzenia z wielu perspektyw, samoakceptacji, aby podnieść swoją samoocenę i zyskać poczucie własnej wartości, żyjąc odtąd w wibracji szczęścia, miłości, w jedności z naturą i wszechświatem w dobrostanie Pola Energii Kroniki Akaszy. Ten odcinek jest trzecią częścią warsztatu z ćwiczeniami, zatem przygotuj się, weź długopis i notatnik i zapisu informacje oraz modlitwy rytualne wejścia i wyjścia z kroniki Akaszy oraz rytuału odcięcia się i oczyszczenia się, z negatywnych energii.

Książka "Miłość i koherencja serca. Transerfing Rzeczywistości Przeznaczenia", należy do serii: Kronika Akaszy Wtajemniczenie i jest częścią nr 3 spośród blisko 20 oddzielnych audiobooków tej serii.

UWAGA!!!

Materiał pierwszych trzech odcinków jest nagrywany podczas warsztatów i ćwiczeń praktycznych, zatem płynący dźwięki z pomieszczenia z lekkim echem, może różnić się nieco od tego idealnego ze studia nagrań. Autorka dziękuje za wyrozumiałość i zrozumienie dla swojej pracy oraz docenienie informacji płynących z przestrzeni serca.

Spis treści

1. Akasza, jako czakra nieskończonego pola żywiołu – ETER.

2. Warsztat z pytaniami w celu ćwiczenia wejścia do portalu Kroniki Akaszy.

3. Uzdrawianie przeszłości i dzieciństwa - WEWNĘTRZNE DZIECKO.

4. Koordynacja przeznaczenia poprzez technikę wielu wariantów - Transerfing Rzeczywistości.

5. Czakry przeszłości i teraźniejszości - MIŁOŚĆ w przestrzeni TU i TERAZ.

6. Transerfing Rzeczywistości Przyszłości.

7. Podsumowanie oraz informacje o poprzednich i dalszych odcinkach serii Kronika Akaszy Wtajemniczenie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »