Mężczyzna z przeszłością - Monika Cieluch

Mężczyzna z przeszłością

Monika Cieluch

34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-84201-2
Data wydania 21 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 12 godz. 7 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Wiktor próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości i stara się sprawnie manewrować pomiędzy pracą, domem, a opieką nad Agatą i Jankiem. Pewnego dnia do JJ’s Studio trafia Ignacy Zarzycki. W chwili, w której trzynastolatek pojawił się w studiu, świat Różyckiego zadrżał w posadach.

Czy skrzywdzony w dzieciństwie Wiktor, stanie na wysokości zadania? Jak ułoży się jego relacją z Igą – nieobliczalną kobietą, która jest zdolna do wszystkiego? Czy uda mu się pomóc Agacie w powrocie do normalności? I z czym przyjdzie się zmierzyć Hani i Jakubowi?

Ostatni tom cyklu Niepokorni rozerwie Wasze serca, by następnie stopniowo je posklejać w całość. Tylko, czy oby na pewno?

Rodowita grudziądzanka. Matka, żona i przyjaciółka, w wolnej chwili oddająca się lekturze, jak i tworzeniu własnych historii. Debiutowała na łamach portalu Wattpad w roku 2014. Cztery lata później na rynku wydawniczym ukazała się powieść obyczajowa autorki pt Miłość szeptem mówiona. Autorka cyklu Niepokorni, oraz Czekoladowego Zacisza, które do rąk czytelników trafią w 2020/2021 roku. W swoich książkach stawia na emocje i realność bohaterów. Miłośniczka miętowej czekolady i pieszych wycieczek.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »