Maszyna losu. Szlam. Tom 2 - Andrzej Mathiasz

Maszyna losu. Szlam. Tom 2

Andrzej Mathiasz

50,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67718-22-6
Data wydania 22 sierpnia 2022
Język: Polski
Czas: 14 godz. 42 min.
Rozmiar pliku: 707,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
50,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

On nie zabija, tylko los. On jedynie losowi pomaga. Gdy prokurator Adam Szmyt odbiera dziwny telefon z pytaniem o pomarańcze, nie podejrzewa, że to zapowiedź jego najkoszmarniejszych dni. Oto po latach odsiadki wyszedł z więzienia Czesław Grinwald – sadystyczny zabójca – żądny zemsty na tych, którzy go posadzili. Każdy dzień przynosi nową ofiarę. Oprócz ciał sprawca zostawia na miejscu zbrodni tajemniczy bałagan, jak po uderzeniu tajfunu. To jego maszyna losu, w której każdy przedmiot, puszczony w ruch, nabiera nowego znaczenia i niesie złowieszcze przesłanie. Szmyt próbuje powstrzymać morderczą serię, lecz Grinwald pozostaje nieuchwytny niczym cień. I właśnie zaczął budować kolejną maszynę losu. Ostatnią. Na Szmyta. Czy zemsta zawsze przynosi ulgę?

Andrzej Mathiasz, autor sensacyjnej Drugiej rzeczywistości i kryminału Szlam, powraca z trzymającym w napięciu, mrocznym kryminałem. Tym razem prokurator Adam Szmyt, bohater wcześniejszego Szlamu, zmierzy się z dramatycznymi wydarzeniami sprzed dwudziestu lat, by stoczyć walkę o życie swoje i swojej córki.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »