Maskarada - B. J. Hermansson

Maskarada

B. J. Hermansson

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-53418-4
Data wydania 3 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 22 min.
Rozmiar pliku: 20,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Angela Bell otrzymuje tajemniczy list - zaproszenie do tajemnego stowarzyszenia, które co tydzień organizuje ekskluzywny, erotyczny bal maskowy. Zaproszenie nie wspomina nic o celu balu ani innych gościach. Jedyną regułą jest to, że należy nie odsłaniać twarzy i nikomu nie zdradzać swojego nazwiska.

Gdy przybywa na bal po raz pierwszy, jest oszołomiona atmosferą wydarzenia. Odbywa się ono w zamku, oddalonym od miasta. Klimat jest elegancki i surrealistyczny. I podniecający. Goście tulą się do siebie nawzajem a orkiestra przygrywa im pięknie do tańca…

Jednak najważniejszy jest on. Nieznajomy, który rzuca na nią czar. Gdzie podziewa się po tym pierwszym balu?

 

„Maskarada” to nowela erotyczna opowiadająca o rozkoszy niewiedzy i pociągu do nieznajomego, który może okazać się niemal kimkolwiek.

 

W błyskotliwych opowiadaniach B. J. Hermanssona znajdziemy zarówno tempo, jak i poetyckość. Jednocześnie obecny wierszami ton tekstów inspiruje czytelnika do kwestionowania utartych wyobrażeń, najczęściej tych dotyczących norm i seksualności.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »