Maleńka przyszła miłość - Joanna Wtulich

Maleńka przyszła miłość

Joanna Wtulich

5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-81502-3
Data wydania 18 grudnia 2020
Język: Polski
Czas: 1 godz. 7 min.
Rozmiar pliku: 135,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kamila budzi się z okropnym bólem głowy. Nic dziwnego, wczoraj ostro zabalowała. Policjantka rzadko kiedy imprezuje, ale tym razem wyświadczała przysługę Elwirze, której wiele zawdzięcza. Dziewczyna powoli podnosi głowę i po chwili orientuje się, że coś nie gra. To nie jest jej mieszkanie. Na dodatek na łóżku obok niej leży mężczyzna. I to nie byle kto, a Daniel, narzeczony Elwiry! Czyżby przespała się z facetem, którego planuje poślubić jej kumpela? Niczego nie pamięta! Jakby tego było mało do pokoju z impetem wkracza nieznajoma kobieta i oświadcza, że jest żoną Daniela! Co teraz? Czy da się to wszystko wyjaśnić?

 

 

 

Joanna Wtulich – polska pisarka. Pracuje jako bibliotekarka. Z wykształcenia jest nauczycielką. Jej opowiadania wielokrotnie spotkały się z uznaniem, m.in. w ramach Międzynarodowego Festiwalu Kryminału (2018 i 2019) oraz w konkursie Poznań fantastyczny (2019). W 2020 roku ukazała się jej debiutancka powieść „Ćma”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »