Magija bez teorii w praktyce - Tom Hex

Magija bez teorii w praktyce

Tom Hex

32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo E-bookowo
ISBN 978-83-955364-8-9
Data wydania maj 2021
Język: Polski
Czas: 5 godz. 23 min.
Rozmiar pliku: 643,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
32,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Tom Hex po latach działalności w zakonach magicznych i grupach czarownic postanowił spisać swoje przerażające, a jednocześnie absurdalnie śmieszne doświadczenia, czego efektem jest niniejszym tom.

Magija bez teorii w praktyce, czyli Co robią współczesne czarownice to w istocie sama praktyka, bez (nie)zbędnej teorii. Jednak czytelnik nie znajdzie tutaj skondensowanych grimuarycznych przepisów na rytuały i zaklęcia do natychmiastowego wykorzystania w codziennym życiu. Hex nie ma zamiaru kopiować zawartości istniejących książek o magii. Raczej zakładając, iż światły czytelnik posiadł już odpowiednią Wiedzę, Hex opisuje, co dzieje się, kiedy takie czary zostaną uruchomione i jakie z tego mogą wyniknąć przerażające (albo rozśmieszające) konsekwencje. Mimo takiego podejścia, księga zawiera niezliczoną ilość zakodowanych czarów, a wytrawny praktyk może się z niej nauczyć kilku naprawdę niezłych sztuczek.

Czytając wspomnienia Hexa:

- spędzisz cztery dni na kalifornijskim festiwalu magii i pogaństwa PantheaCon,

- weźmiesz udział w weekendowym kursie magii zaawansowanej dla początkujących,

- poznasz fatalne skutki praktyk duchowych: wynaturzenia, pijackie burdy, zdziczenie, porachunki gangsterskie i wysoką śmiertelność ofiar uroków,

- ujrzysz patologię środowiska magów: handel inicjacjami i inkarnacjami, rytualny seks grupowy, niepohamowane obżarstwo i demolowanie śmietników,

- przeżyjesz naloty policji, ksenomorfów, FBI, Opus Dei, Demona Alkoholu i Freddy’ego Kruegera.

Chyba nie trzeba Cię już bardziej zachęcać?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »