Lot motyla - Barbara Kingsolver

Lot motyla

Barbara Kingsolver

59,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Filia
ISBN 978-83-8357-391-5
Data wydania 13 marca 2024
Język: Polski
Czas: 16 godz. 44 min.
Rozmiar pliku: 805,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
59,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Dwukrotna laureatka NAGRODY PULITZERA oraz THE WOMEN’S PRIZE FOR FICTION

Dellarobia jest młodą żoną i matką, mieszka na podupadającej farmie, ledwie wiążąc koniec z końcem. Jej życie to pasmo rozczarowań. Pewnego dnia napotyka szokujący widok: jezioro ognia pośród cichej zalesionej doliny. Okazuje się, że jest to stado motyli monarszych, które z niewiadomych przyczyn zjawiło się w wiosce pośród Appalachów.

Zjawisko wywołuje wielką konsternację wśród naukowców, przywódców religijnych i dziennikarzy, wywracając życie Dellarobii i okolicznych mieszkańców do góry nogami. Dziewczyna musi skonfrontować się ze swoją rodziną, kościołem, miastem i całym światem, szukając prawdy, która może zniweczyć wszystko, w co kiedykolwiek wierzyła.

„Lot motyla” podejmuje jeden z najważniejszych tematów naszych czasów: zmiany klimatyczne. Z wielką empatią Barbara Kingsolver analizuje motywy, które kierują zarówno zaprzeczeniem, jak i wiarą w niepewny świat. Opowiada o małej społeczności i codziennych rozejmach między rozumem, a przekonaniami.

„Liryczna, zaangażowana społecznie i pełna pasji”
„SUNDAY”

„Fascynująca fabuła”
„SUNDAY TELEGRAPH”

„Fenomenalne”
„NEW YORK TIMES”

„Powieść, za którą tęskni się po przeczytaniu ostatniej strony”
„USA TODAY”

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »