Lekarze stażyści - Sandra Norrbin

Lekarze stażyści

Sandra Norrbin

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-52147-4
Data wydania 10 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 39 min.
Rozmiar pliku: 78,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Johan mocno ją pieprzył, a gdy się z niej wysuwał, zostawał natychmiast zastępowany przez któregoś z pozostałych mężczyzn. Sofie nie miała pojęcia, kto ją rżnie, ale nie miało to żadnego znaczenia. Znaczenie miało jedynie to, że była wypełniona fiutem”.

 

Sofie wygląda jak niewinna kobieta, ale już od dawna snuje fantazję erotyczną, którą pora teraz urzeczywistnić. Rozmawiała o tym na czacie z Johanem i on chętnie zabierze ją do seksklubu oraz spełni jej fantazję, w której jest fotel ginekologiczny i kilku innych mężczyzn… W tym erotycznym eksplorowaniu kobiecego ciała Sofie porzuca wszelki wstyd, co prowadzi do orgazmu za orgazmem.

 

Jako pisarka Sandra Norrbin pozwala, by kobieca seksualność zajęła swoje miejsce bez względu na społeczne normy i oczekiwania, niezależnie od tego, czy to w prozie, czy w poezji. Chętnie porusza się na pograniczu seksualności, a dzięki szerokiej sieci kontaktów w kręgach BDSM i swingersów nigdy nie brakuje jej pomysłów do nowych opowiadań.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »