Krawędź. Niebo - Krzysztof Baranowski, Piotr Patykiewicz

Krawędź. Niebo

Krzysztof Baranowski, Piotr Patykiewicz

34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-56071-8
Data wydania 7 października 2021
Język: Polski
Czas: 11 godz. 37 min.
Rozmiar pliku: 1,4 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Świat zawieszony pomiędzy Niebem a Otchłanią opromienia życiodajna Łaska. Przybiera ona postać słonecznego światła, które rozprasza mrok i błogosławi wszystko co żywe.

Dogmat nie jest jednak prawdą, a jedynie jej imitacją. Najdek wraz z towarzyszami kontynuuje podróż, w której kres świata był zaledwie przystankiem. Dźwigając na barkach ciężar wiedzy zdolnej zniszczyć wszechrzecz, muszą spojrzeć zarówno w Otchłań, jak i w Niebo. Na trudne pytania nie ma prostych odpowiedzi, ale jakieś trzeba znaleźć, aby nie popaść w szaleństwo…

Piotr Patykiewicz – absolwent politologii, pracował w wielu profesjach, m.in. jako dziennikarz, ochroniarz, parkingowy czy agent ubezpieczeniowy. „Czorty” to jego debiutanckie opowiadanie, które zostało opublikowane po 1996 r. w „Fenixie”, „Nowej Fantastyce” i „Science Fiction, Fantasy i Horror”. Jego powieść „Dopóki nie zgasną światła" została nominowana w Plebiscycie Książki Roku w 2015 r. w kategorii fantasy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »