Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy - Krzysztof Piersa

Kosmiczne Bobry i zemsta Księżycowej Szarańczy

Krzysztof Piersa

24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-7995-433-9
Data wydania 1 listopada 2020
Język: Polski
Czas: 9 godz. 8 min.
Rozmiar pliku: 1,1 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Yonzi Chamarovitch jest bohaterem Sory! Konstruktorem i pilotem "Kolosa" najpotężniejszego robota bojowego, który ocalił Cesarstwo przed inwazją Księżycowej Szarańczy - kosmicznego szkodnika siejącego w galaktyce zagładę. Na swoje nieszczęście Yonzi jest Mik-Makiem, małym bobrowatym futrzakiem, którego nikt prócz pobratymców nie traktuje poważnie. Cesarz nie ma jednak wyboru i właśnie Chamarovitch staje na czele międzyplanetarnej misji mającej zdobyć surowce na budowę całej armii "Kolosów". Drużyna, a raczej załoga złożona z ludzi i Mik-Maków to prawdziwa beczka prochu, która czeka tylko na to, aby eksplodować... i eksploduje. W trakcie kosmicznej potyczki statek zostaje uszkodzony, a przymusowe lądowanie na obcej planecie kończy się uprowadzeniem Yonziego przez barbarzyńców. Sorze kończy się czas! Nadciąga największy rój Księżycowej Szarańczy jaki widziała galaktyka!

 

Krzysztof Piersa – rocznik 90-ty. Absolwent dziennikarstwa, politologii oraz terapii ds. uzależnień.

Autor pierwszego w Polsce poradnika dotyczącego uzależnienia od gier komputerowych „Komputerowy Ćpun”. W ciągu trzech lat odbył blisko 200 spotkań autorskich na terenie całego kraju, promując rozwagę i ostrożność podczas spędzania czasu przy komputerze. Obecnie prowadzi również gabinet terapeutyczny na terenie Gdańska.

Zawsze jednak marzył o napisaniu fantastyki. Dlatego powstają „Kosmiczne Bobry” – niezwykły cykl o mik-makach, bobrowatych stworkach przemierzających sześć niezwykłych światów.

Stały bywalec konwentów fantastyki. Uwielbia polską literaturę i japońskie komiksy. W wolnych chwilach realizuje się jako youtuber na kanale „Krzysiek Piersa”. Gra też w figurkowe gry bitewne takie jak „Warhammer 40000”, jednak jest w nich całkowicie beznadziejny.

Pisze książki jakie sam chciałby przeczytać. Zwariowane, porywające i pełne epickości.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »