Kochanek na pocieszenie - Alice Hill

Kochanek na pocieszenie

Alice Hill

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-01418-9
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 35 min.
Rozmiar pliku: 70,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Z piętra wyżej spłynęło na nas światło jasnej żarówki. Dopiero wtedy mężczyzna ruszył za mną, a ja uświadomiłam sobie, że w tym układzie ma doskonały widok na moją krótką sukienkę i brak bielizny. Droga na drugie piętro wydała mi się nagle szalenie długa i absurdalnie seksowna. Czułam, że między moimi nogami znowu zbiera się wilgoć. To niespodziewane i wydające się nie na miejscu podniecenie budziło nie tylko mój lęk, ale też poczucie... zdrady”.

Ania i Mateusz są nierozłączni od liceum. Kiedy tuż po studiach mężczyzna dostaje propozycję pracy w innym mieście, para decyduje się niechętnie na związek na odległość. Wkrótce okazuje się, że dystans przynosi dla ich relacji poważne konsekwencje. Gdy na drodze Ani staje szalenie pociągający Dawid, ta ma wątpliwości, czy nie ulec jego czarowi...

Alice Hill to pseudonim polskiej pisarki opowiadań erotycznych. Autorka wierzy, że seks i fantazje seksualne nie powinny stanowić tabu, lecz naturalny element codzienności. W swoich opowiadaniach zderza konwenanse i społeczne zasady z intensywnością utajonych pragnień. Bohaterów stawia w sytuacjach, które mogłyby spotkać również czytelników, zachęcając ich tym samym do postawienia sobie pytania - jak ja zachowałabym/zachowałbym się, czując tak intensywne pożądanie?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »