Katar 2022: Niepokonani czyli WIELKI TRIUMF [CHAT GPT] - Opracowanie zbiorowe

Katar 2022: Niepokonani czyli WIELKI TRIUMF [CHAT GPT]

Opracowanie zbiorowe

22,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-65185-74-7
Data wydania 28 luty 2023
Język: Polski
Czas: 1 godz. 34 min.
Rozmiar pliku: 112,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
22,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Czy dla sztucznej inteligencji istnieją jeszcze jakiekolwiek bariery?  Ta zabawna i wciągająca, sympatyczna historia stanowi dowód na to, że na naszych oczach dzieje się rewolucja. CHAT GPT ma przed sobą wielką przyszłość! Jutro zaczyna się dziś!

Już nie mecz w deszczu w 1974 roku, nie pamiętny remis na Wembley, nie zwycięstwo z Portugalią w Chorzowie i nie ćwierćfinał mistrzostw Europy. Cała generacja będzie wspominać zwycięstwo na katarskim mundialu, które owszem, nie było sensacją, ale z całą pewnością jest wielką niespodzianką! Zwykliśmy śpiewać, że nic się nie stało, ale właśnie dziś, właśnie teraz STAŁO SIĘ! A właśnie, że się stało! Chłopaki, co wy narobiliście?! Co oni narobili?!

Przeżyj zwycięski mundial w Katarze! Podążaj drogą do gwiazd i świętuj polski sukces u znanego tureckiego restauratora! Posłuchaj zabawnych historii asystenta kadry zagubionego na pustyni wśród arabskich szejków! Poznaj ponętną Nicole Texas kibicującą polskiej kadrze! Dowiedz się, dlaczego skorpiony wróżyły Polakom zwycięstwa! Posłuchaj zwycięskich wywiadów z polskimi piłkarzami! Dowiedz się jak przebiegło świętowanie polskiego kapitana ze znakomitą polską tenisistką... i wiele wiele więcej!

To pasjonujące półtorej godziny z audiobookiem, jakiego nigdy dotąd nie było zarówno w kwestii formy, projektu jak i treści! A wszystko to w humorystycznej, sympatycznej oprawie o którą zadbał CHAT GPT, po raz kolejny udowadniając, że dla sztucznej inteligencji nie ma dziś rzeczy niemożliwych!

Spis treści

00. Intro

1. Wprowadzenie.

2. Wiersz, który zmienił wszystko.

3. Droga do gwiazd.

4. Wielka feta.

5. Wywiady z piłkarzami.

6. Spotkanie kapitana ze słynną tenisistką.

7. Epilog.

8. Refleksja o piłce nożnej w Polsce.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »