Jesteś jak kwiat -

Jesteś jak kwiat

42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67978-91-0
Data wydania 24 czerwca 2024
Język: Polski
Czas: 2 godz. 57 min.
Rozmiar pliku: 142,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Każdy człowiek jest jak kwiat, bez odpowiedniej pielęgnacji więdnie. Abyś mogła w pełni być sobą, sięgnij do swoich zasobów. Zwolnij i pomyśl, czego tak naprawdę potrzebujesz, jakie są twoje oczekiwania i kim jesteś. Dzięki temu staniesz się ekspertką od siebie samej. Pomimo wiedzy, którą już na swój temat zgromadziłaś, pomimo zdobytych doświadczeń, wciąż możesz się rozwijać i zmieniać, uczyć nowych rzeczy, trenować umiejętności, budować i wzmacniać relacje, i to w sposób zdrowy, nieobciążający innych.

ROZKWITAJ Z SENSEM – to seria poradników dla kobiet, w mądry, oparty na psychologicznej i naukowej wiedzy, sposób pokazujących, jak można stać się świadomą swoich mocnych stron, pewną siebie, korzystającą ze swojego powołania kobietą.

Beata Bartczak – psycholog i terapeuta. Interesuje ją ludzka psychika nie tylko w wymiarze zawodowym, ale też literackim. Łączy doświadczenie psychologiczne z obserwacją ludzkich zachowań i emocji. I o tym pisze – o człowieku, jego upadkach i sile. Jest autorką powieści Taką Cię zapamiętam, serii poradników Rozkwitaj z Sensem, książki dla dzieci i rodziców Bajki przeciwlękowe dzieciom na zdrowie oraz współautorką praktycznego przewodnika Mutyzm wybiórczy. Wiedza dostosowana do polskich realiów.