Jeśli wrócisz - Nikodem Pałasz

Jeśli wrócisz

Nikodem Pałasz

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-69635-6
Data wydania 26 października 2020
Język: Polski
Czas: 6 godz. 48 min.
Rozmiar pliku: 402,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Kacper Strzelec wkracza w trzydziesty trzeci rok życia. Firma, którą prowadzi od dwóch lat, odnosi sukcesy, a jego kariera nabiera tempa. Podczas urodzinowego obiadu u rodziców, pod naciskiem bliskich, wyznaje, że jego związek z dziewczyną nie ma przyszłości. To nie koniec nowin. Ojciec oświadcza, że jego firma upada. Rodzice Kacpra zostaną z wielomilionowym długiem i wydaje się, że nic nie jest w stanie zapobiec tragedii. Niespodziewanie pomysł na pomoc rodzinie podsuwa dziadek. Składa chłopakowi propozycję nie z tego świata. Kacper ma pójść w ślady dziadka i wyruszyć w podróż do przeszłości. Dziadek twierdzi, że to właśnie skoki w czasie umożliwiły mu zdobycie rodzinnego majątku. Wnuczek podejrzewa u niego pierwsze objawy Alzheimera. A co, jeśli mężczyzna nie kłamie?

 

Nikodem Pałasz (ur. 1974) – absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Ma doświadczenie pracy w amerykańskich korporacjach działających na polskim rynku. Był też pracownikiem administracji publicznej. Od kilku lat prowadzi własną firmę, zajmującą się marketingiem sportowym. Jako autor zadebiutował w 2014 roku powieścią "Brudna gra".

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »