Jak Zrzędus chciał zepsuć Święta - Alex T. Smith

Jak Zrzędus chciał zepsuć Święta

Alex T. Smith

34,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8321-141-1
Data wydania 26 października 2022
Język: Polski
Czas: 3 godz. 43 min.
Rozmiar pliku: 232,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
34,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Zrzędus jest prawdziwym zrzędą.

Wyrusza w podróż na Biegun Północny, aby zrealizować swój Nikczemny Świąteczny Plan. Jednak w Wigilijną Noc wydarzy się coś, coś odmieni Zrzędusa na zawsze.

Kolejna świąteczna książka Alexa T. Smitha, autora bestsellerowych tytułów „Jak Winston uratował święta” i „Winston wraca na święta”. Wzruszająca historia o prawdziwym znaczeniu świąt Bożego Narodzenia. Idealna do wspólnego czytania dla całej rodziny!

„W czasie kiedy Magia Świąt zalewa nas z każdej strony, możemy potrzebować wytchnienia od wszystkiego, co słodkie, uprzejme i puchate. Na ratunek przychodzi Zrzędus! Lektura pełna zwariowanej narracji, ponurego nastroju, zaskakujących przygód i…wspaniałej świątecznej przyjaźni”.

Barbara Supeł, autorka serii o rodzinie Pętelków

„Obowiązkowa lektura dla tych, którzy kochają Święta (i dla tych, którzy Świąt nie lubią). Wielka dawka humoru i zrzędzenia w jednym, a to wszystko zanurzone w zimowym klimacie, który aż skrzypi mrozem”.

Anna Włodarkiewicz, autorka serii o Toli

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »