Jak być szczęśliwym - Jerzy Stuhr, Zespół autorski - Personality Improvement Institute , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

Jak być szczęśliwym

Jerzy Stuhr, Zespół autorski - Personality Improvement Institute , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Group , Zespół autorski - Andrew Moszczynski Institute

19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo PII Polska
ISBN 978-83-65552-90-7
Data wydania 2016
Język: Polski
Czas: 1 godz. 54 min.
Rozmiar pliku: 156,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Prezentowany wykład zabiera słuchacza w fascynującą podróż. Celem jest zdefiniowanie własnego pojęcia szczęścia. To podstawa, na której można dokonać takich zmian w swoim życiu, aby odczuwać satysfakcję we wszystkich jego sferach: osobistej, rodzinnej i zawodowej.

Różnimy się od siebie, więc trudno wymagać, żebyśmy tak samo rozumieli szczęście. Ponieważ jest to pojęcie abstrakcyjne i bardzo pojemne, każdy dla własnych potrzeb powinien się zastanowić, co musiałby osiągnąć, żeby móc powiedzieć: jestem szczęśliwy. Zazwyczaj wiąże się to z zaspokojeniem potrzeb w różnych sferach życia. Warto więc te potrzeby sobie uzmysłowić i nazwać. Ten pierwszy krok jest bardzo ważny, bo porządkuje nasze myślenie o szczęściu i pozwala wyobrazić sobie przyszłość w kształcie, który najbardziej nam odpowiada, a potem zająć się wypełnieniem tego kształtu szczegółami. Szczęście nie jest cudem ani przypadkiem. O swoim szczęściu w znaczniej mierze możemy decydować sami, wykorzystajmy więc tę szansę.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »