Inaczej o poznawaniu siebie - Andrzej Moszczyński

Inaczej o poznawaniu siebie

Andrzej Moszczyński

14,90 zł10,70 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo PII Polska
ISBN 978-83-67017-16-9
Data wydania lipiec 2021
Język: Polski
Czas: 1 godz. 39 min.
Rozmiar pliku: 199,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
14,90 zł10,70 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Z okazji premiery książki pt. „Inaczej o poznawaniu siebie” autorstwa Andrzeja Moszczyńskiego przekazujemy Państwu w formie prezentu seminarium filmowe z udziałem gwiazd polskiego kina.

https://youtu.be/wwO3JInXgWs

Jedni ludzie osiągają w życiu sukces, a inni nie. Z pewnością nie jest to tylko kwestia szczęścia. Nie jest to też wynik samej ciężkiej pracy. Dużą rolę odgrywa umiejętność właściwego wykorzystania swoich predyspozycji, talentów i  zainteresowań. Aby tę umiejętność posiąść, najpierw należy dobrze poznać samego siebie.

Czy wiesz, kim jesteś i jaki jesteś? Czy znasz swoje silne i słabe strony? Czy wiesz, jaki rodzaj inteligencji jest u Ciebie najlepiej rozwinięty? Czy masz świadomość, w jakim stopniu Twoje postępowanie zależy od dobrych i złych nawyków?

Ten poradnik opisuje metody przydatne w diagnozowaniu własnej osobowości. To istotne ogniwo w łańcuchu czynności zmierzających do budzenia drzemiącego w każdym z nas potencjału.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »