I nigdy cię nie opuszczę! -

I nigdy cię nie opuszczę!

44,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Wielka Litera
ISBN 978-83-8360-124-3
Data wydania 15 maja 2024
Język: Polski
Czas: 7 godz. 12 min.
Rozmiar pliku: 346,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
44,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

I nigdy cię nie opuszczę. Przynajmniej do czasu, gdy na mojej drodze nie stanie ON…

Laura, Agata i Wiktoria odebrały bolesną lekcję od życia. Musiały wypić piwo, którego naważyły, choć Laura postanowiła już na dobre skończyć z alkoholem. Niestety branżowe imprezki i szef psychopata nie ułatwiają jej trwania w abstynencji, a presja sprawia, że traci kontrolę nad swoim życiem. Na szczęście przynajmniej Wiktoria wyszła na prostą i na skrzydłach miłości sunie w stronę ołtarza, aby ponownie poślubić swojego byłego męża Karola. Ale czy z jej naiwnością da się dwa razy wejść do tej samej rzeki? Agatę z kolei pochłonęła gorączka wielkiej miłości do wymarzonego chirurga, tylko że on woli leczyć gorączkę u pacjentów w Kalkucie. Przypadkowe spotkanie z dawną miłością wydaje się Agacie lekarstwem na zranione serce, ale czy tej pokusie na pewno warto ulec?

Ile pytań, tyle odpowiedzi. A przewrotny los nie daje żadnych wskazówek. Dobrze, że chociaż przyjaciółki nigdy nie opuszczają w potrzebie.

Donata była znajomą wszystkich. I przyjaciółką – a przynajmniej sama siebie tak nazywała. Tak naprawdę jednak, jeśli mogła komuś zaszkodzić, robiła to z przyjemnością, choć zawsze pod pozorem życzliwości. Mówiąc krótko, wredna suka. Tym razem świergotała:

– Jednak prawdziwe jest biblijne powiedzenie, że ostatni będą pierwszymi! Wszyscy już myśleli, że po ostatnich problemach w związku pogrążysz się w rozpaczy i samotności, a tu nie dość, że nagroda,

to jeszcze nowy partner… A właśnie! – Teatralnie rozejrzała się dookoła.

– Jakoś go nie widzę. To już zdaje się trzecia impreza, na której nie ma pięknego doktora. Gdzie ty

go chowasz? – Uśmiechnęła się złośliwie.

– Druga – sprostowała Agata, rozglądając się za jakąkolwiek odsieczą. – Artur ma dziś poważną operację i gdy my się tu bawimy, on ratuje ludzkie życie – użyła słów swojego partnera.

– I pewnie nie sam… – zachichotała Donata. – Tyle teraz młodych pielęgniarek…

Zuzanna Dobrucka

Scenarzystka i producentka telewizyjna, współtwórczyni kanału TVP Rozrywka. Z zamiłowania włóczykij. Kocha komedie romantyczne, bo zawsze dobrze się kończą.

Beata Harasimowicz

Dziennikarka, reżyserka i scenarzystka wielu programów kabaretowych, nazywana królową polskiego kabaretu.

Uważa, że śmiech ma terapeutyczną moc.

Katarzyna Kalicińska

Producentka seriali i programów telewizyjnych, autorka sukcesu serialu Dom nad rozlewiskiem. Jak mało kto zna świat telewizji i polskiego show-biznesu.