I love you. I hate you - Elizabeth Davis

I love you. I hate you

Elizabeth Davis

47,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
ISBN 978-83-8321-635-5
Data wydania 23 sierpnia 2023
Język: Polski
Czas: 7 godz. 31 min.
Rozmiar pliku: 464,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
47,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

W miłości i na sali sądowej wszystkie chwyty są dozwolone.

Victoria i Owen to zawzięci rywale. Nora i Luke – internetowi przyjaciele.

Czy te dwie pary mogą mieć ze sobą coś wspólnego?

Ze wszystkich decyzji, jakie błyskotliwa prawniczka Victoria Clemenceaux podjęła w swoim życiu, niezapomniana, gorąca przygoda na jedną noc z przeciwnikiem z sali sądowej Owenem Pohlem była tą najgorszą... albo najlepszą. Jedno jest pewne: ci zażarci i ambitni rywale nie pozwolą, aby pożądanie powstrzymało ich przed wygraniem największej sprawy w karierze.

Nora i Luke są internetowymi przyjaciółmi. Prowadzą długie intymne rozmowy na Twitterze, świetnie się rozumieją i potrafią się wspierać w trudnych momentach, jednak żadne z nich nie zna prawdziwej tożsamości tego drugiego. Nie wiedzą, że Luke to tak naprawdę Owen, a Nora to pseudonim Victorii.

Kiedy Nora i Luke zbliżają się do siebie online, a Victorii i Owenowi coraz trudniej jest się oprzeć namiętności, która przyciąga ich ku sobie, granice między miłością a nienawiścią zaczynają się zacierać.

Czy chemia, która połączyła ich online, zadziała także w prawdziwym życiu, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy ich uczucie przegra w starciu z dumą i ambicjami?

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »