Hotel Korona - Iwona Ostaszewska

Hotel Korona

Iwona Ostaszewska

32,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-065-3
Data wydania 29 marca 2024
Język: Polski
Czas: 6 godz. 27 min.
Rozmiar pliku: 315,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
32,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Prawda jest bliżej niż myślisz

Dla Rity, światowej sławy aktorki, czas nie jest łaskawy. Jej uroda blednie, a to sprawia, że musi zrezygnować z obranej ścieżki kariery i zacząć szukać dla siebie nowej drogi. Wraz ze swoją siostrzenicą Sonią oraz asystentką Liz przyjeżdża do popularnego, ekskluzywnego Hotelu Korona. Nie wie, że ten wyjazd odmieni wszystko…

Gdy na miejscu dochodzi do tajemniczego morderstwa, w jej asystentce niespodziewanie budzą się skrywane instynkty. Dziewczyna oprócz trudnej przeszłości posiada niespotykane umiejętności rodem z Secret Service. Poprzysięga sobie, że nie spocznie, dopóki nie odkryje prawdy.

Trzy kobiety zostają wplątane w niebezpieczną rozgrywkę, w którą zamieszane są także służby specjalne. Tajemnicze morderstwo to dopiero początek… Od tej pory w Hotelu Korona nikt nie może czuć się bezpiecznie.

Zamiast bawić się lalkami i maskotkami, Liz kolekcjonowała noże, posługiwała się bronią palną oraz ćwiczyła jazdę konną i sztuki walki. Chętnie rzucała nożem do celu. Jako dwunastolatka nie miała sobie równych w tej dziedzinie. Była szybka, zwinna, spostrzegawcza i niezwykle inteligentna.
„Inteligencja pozwoli ci przeżyć, a uroda przetrwać”. To zdanie ojciec powiedział Liz na pożegnanie. Wyjechał na kilka dni służbowo i nigdy nie wrócił. Jak mantrę powtarzała w myślach ostatnie słowa wypowiedziane przez niego. Nie rozumiała ich znaczenia, ale wiedziała, że są one kluczem do jej dalszego życia.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »