Grzech zmysłów. Zrodzona dla namiętności – egzotyczny trójkąt - Evelyn Marii

Grzech zmysłów. Zrodzona dla namiętności – egzotyczny trójkąt

Evelyn Marii

5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-01871-2
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 44 min.
Rozmiar pliku: 87,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Jej sutki natychmiast zrobiły się twarde i podatne na pieszczotę. Zerknęła w górę, dostrzegając, jak Kiriyama przyglądał się temu, co robi Sōto. Jego oczy były ciemne, usta rozchylone. Był podniecony. Czuła szybkie bicie jego serca. I to jej się podobało, nawet bardzo. Jego ciepło i siła. Zadrżała, gdy Sōto ukląkł na łóżku, górując nad nią, dotknął obu jej nóg, przesuwając po nich dłońmi, a potem rozsunął je jednym ruchem”.

Drugie opowiadanie z cyklu "Grzech zmysłów" autorstwa Evelyn Marii. Elynn staje przed trudnym dylematem, rozerwana pomiędzy miłością do męża, skrytą fascynacją dla jego kochanka i swoimi wątpliwościami etycznymi. Wspólne chwile przynoszą jej jednak zaspokojenie tłumionych od dawna pragnień... Jak daleko cała trójka posunie się tym razem?

Świat japońskiego show-biznesu rządzi się własnymi prawami, często wymagając dużych poświęceń. Dobrze wie o tym Elynn Uchida, która związała się z jego największą gwiazdą. Udaj się razem z nią w podróż po tętniącym życiem Tokio, a także po najbardziej intymnych zakamarkach jej prywatnego życia i zobacz, dokąd zabierze ją niebezpieczny układ z mężem i jego kochankiem...

Evelyn Marii to polska pisarka. Pod tym pseudonimem zawsze pragnęła pisać gorące i zmysłowe historie, które chowała pod poduszką jak lek na sen. Rozpalające, sekretne i grzeszne fantazje, wywołujące rumieniec na twarzy, ale również pobudzające wyobraźnie. Opowiadania erotyczne to jej pasja, dzięki której czytelnicy mogą zasmakować różnorodnej kultury, tradycji i wyjątkowych miejsc na świecie oraz odkryć swoje potrzeby seksualne, testując swoją tolerancję i normy etyczne.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »