Grzech zmysłów. Pukając w sekretne drzwi – egzotyczny trójkąt - Evelyn Marii

Grzech zmysłów. Pukając w sekretne drzwi – egzotyczny trójkąt

Evelyn Marii

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-02121-7
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 37 min.
Rozmiar pliku: 73,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Zamykając oczy, Elynn wzięła długi, drżący oddech i odwróciła się na dobre od tego widoku. Był zbyt podniecający. Czuła dominującą obecność Kiriyamy. Wznoszenie się i opadanie piersi Sōto, dłonie na jej biodrach, przytrzymujące ją. Gorący zapach seksu unoszący się w powietrzu kompletnie ją odurzył”.

Kiriyama Andō odkrywa przed Elynn coraz więcej ze swojej przeszłości, budując w niej zalążek zaufania. W emocjonalno-seksualnej grze pomiędzy Elynn, jej mężem i jego kochankiem zacierają się już granice moralne, spychane na bok przez mroczne potrzeby. Tym razem cała trójka pójdzie jeszcze dalej w eksplorowaniu swoich pragnień... Trzecie opowiadanie z cyklu "Grzech zmysłów" autorstwa Evelyn Marii.

Świat japońskiego show-biznesu rządzi się własnymi prawami, często wymagając dużych poświęceń. Dobrze wie o tym Elynn Uchida, która związała się z jego największą gwiazdą. Udaj się razem z nią w podróż po tętniącym życiem Tokio, a także po najbardziej intymnych zakamarkach jej prywatnego życia i zobacz, dokąd zabierze ją niebezpieczny układ z mężem i jego kochankiem...

Evelyn Marii to polska pisarka. Pod tym pseudonimem zawsze pragnęła pisać gorące i zmysłowe historie, które chowała pod poduszką jak lek na sen. Rozpalające, sekretne i grzeszne fantazje, wywołujące rumieniec na twarzy, ale również pobudzające wyobraźnie. Opowiadania erotyczne to jej pasja, dzięki której czytelnicy mogą zasmakować różnorodnej kultury, tradycji i wyjątkowych miejsc na świecie oraz odkryć swoje potrzeby seksualne, testując swoją tolerancję i normy etyczne.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »