Goniąc czarne jednorożce. Jak polski Wilk z Wall Street został afrykańskim terrorystą - Marek Zmysłowski

Goniąc czarne jednorożce. Jak polski Wilk z Wall Street został afrykańskim terrorystą

Marek Zmysłowski

27,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Agora
ISBN 978-83-268-2802-7
Data wydania 27 luty 2019
Język: Polski
Czas: 13 godz. 27 min.
Rozmiar pliku: 741,8 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
27,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Zanim Marek Zmysłowski wylądował w Nigerii, zrobił błyskawiczną karierę i łatwą kasę w jednej z pierwszych w Polsce firm pośrednictwa finansowego, zbankrutował, stał za barem w ekskluzywnym nocnym klubie, a budując pierwszą ogólnopolską sieć usług pogrzebowych, zadarł z mafią, stojącą za aferą łowców skór. Do Afryki wysłał go największy na świecie internetowy fundusz inwestycyjny, właściciel Zalando i Groupona. Polak nie tylko budował, doradzał, inwestował w wiele kluczowych dla rozwoju kontynentu przedsięwzięć, ale też narobił sobie w nigeryjskim rządzie wpływowych wrogów, którzy wraz ze skorumpowaną lokalną policją postanowili się pozbyć niewygodnego przedsiębiorcy.
W swojej autobiografii Zmysłowski z dystansem i humorem pokazuje, jak wygląda robienie biznesów, czasem niebezpiecznych, od kuchni, oraz z reporterskim biglem kreśli barwny obraz ukochanego kontynentu, jakim stała się dla niego Afryka.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »