Głos serca - Janette Oke, Karolina Garlej-Zgorzelska

Głos serca

Janette Oke, Karolina Garlej-Zgorzelska

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66681-09-5
Data wydania 1 września 2020
Język: Polski
Czas: 8 godz. 52 min.
Rozmiar pliku: 1,1 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Światowy bestseller, który został zekranizowany jako pełnometrażowy film oraz stał się inspiracją popularnego, również w Polsce, serialu Głos serca.

W wygodnym życiu na wschodnim wybrzeżu Kanady nic nie przygotowało Elizabeth na wyzwania, jakie czekają osadników na dalekim zachodzie na początku XX wieku.

Elizabeth Thatcher jest młodą, ładną, kulturalną i wykształconą nauczycielką z dobrego domu. Ale kiedy podróżuje na zachód, aby uczyć w wiejskiej szkole u podnóża gór Kanady, jest zupełnie nieprzygotowana na warunki, które napotyka. Mimo to jest zdeterminowana, by odnieść sukces w tym trudnym zadaniu polegającym na dopasowaniu się do miejscowej ludności i kształtowaniu serc oraz umysłów dzieci których uczy.

Jest równie zdeterminowana, aby nie oddawać swojego serca żadnemu z lokalnych mężczyzn. Ale kiedy pozna bohaterskiego funkcjonariusza Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej, zaczyna zastanawiać się nad swoimi uczuciami.

 

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość przychodzi łagodnie, trylogia z czasów biblijnych: Śledztwo setnikaUkryty płomieńDroga do Damaszku oraz seria pogodnych, rodzinnych powieści rozpoczęta przez tytuł Pewnego razu latem.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »