Gdy nadchodzi wiosna - Janette Oke, Karolina Garlej-Zgorzelska

Gdy nadchodzi wiosna

Janette Oke, Karolina Garlej-Zgorzelska

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-66681-39-2
Data wydania 13 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 10 godz. 41 min.
Rozmiar pliku: 1,3 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Bestsellerowa seria, której pierwszy tom został zekranizowany jako pełnometrażowy film oraz stał się inspiracją popularnego, również w Polsce, serialu GŁOS SERCA.

Opis książki

Slub z Wynnem był wszystkim, o czym marzyła - a potem...

Elizabeth, młoda, wychowana w mieście nauczycielka ze wschodu, odważyła się na wyjazd na zachodni kraniec Kanady i spędziła rok ucząc w niewielkiej, wiejskiej szkole.

Teraz razem z Wynnem planują ślub oraz dalsze wspólne życie na placówce przydzielonej mu na dalekiej północy. Wynn jest przyzwyczajony do życia w tamtych rejonach, ale Elizabeth ani trochę. Czy ich miłość przetrwa srogą zimę, samotność i trudy życia - bez żadnych udogodnień, do których są przyzwyczajeni w mieście?

Oto druga część bestsellerowej serii GŁOS SERCA.

O Autorce

Janette Oke
Znana kanadyjska autorka ponad 70 książek. W Polsce wydana została także jej bestsellerowa seria: Miłość przychodzi łagodnie, trylogia z czasów biblijnych: Śledztwo setnika, Ukryty płomień i Droga do Damaszku oraz seria pogodnych, rodzinnych powieści rozpoczęta przez tytuł Pewnego razu latem.

Recenzje

"Pełna ciepła i nadziei powieść Janette Oke to idealny towarzysz na długi jesienny wieczór, gdy szukamy chwili odpoczynku, trzymając w dłoniach kubek gorącej herbaty pachnącej imbirem i cytryną."

Magazyn Idziemy

Wybrane recenzje tomu 1

"Niezwykle ciepła książka, bardzo dobrze się czyta, świetna na chwilę relaksu. (...) Bardzo polecam :)"

Paulina Knapik, Fundacja Namiot Spotkania

"Kojąca w swej łagodności, a jednak emocjonująca."

kasiek-mysli.blogspot.com

"Przepiękna historia, która dzieje się w Kanadzie na początku XX wieku. Powieść o wrażliwym sercu na innych ludzi, zaufaniu Bogu, przekraczaniu swoich granic i... niespodziewanej miłości"

Magdalena Wołochowicz, Fundacja Żyj Pełnią Życia

"(...) ta książka to nie tylko romantyczna historia. Janette Oke ze swoim wyjątkowym talentem porusza kwestie wiary, przyjaźni, poświęcenia dla innych, walki z przeciwnościami."

Telewizja Republika

 

"Czyta się jednym tchem. Zakupujac książkę byłam już po obejrzeniu serialu, ale jak to bywa zawsze książka jest 100 razy lepsza. Polecam serdecznie."

Recenzja z Allegro

"(...) opowieść przepojona jest duchem ewangelicznym. Czy za bohaterką, która chcąc kształtować serca i umysły swoich uczniów, sama musiała dopasować się do trudnych okoliczności, potrafi libyśmy powtórzyć: Dziękuję Ci, Boże, za to, co niespodziewane. Dziękuję za wypchnięcie mnie z mojego bezpiecznego gniazda?"

Magazyn Idziemy

Zachęcamy do sięgnięcia po tę wzruszającą i lekką, ale wciąż inspirującą powieść.

Portal Aleteia

"Podeszłam sceptycznie do "Głosu serca" ale po przeczytaniu całości, muszę przyznać, że to idealna książka kiedy potrzebujesz odpoczynku (...) po zwyczajnie ciężkim dniu"

Recenzja z Instagrama

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »