Galop '44 - Monika Kowaleczko-Szumowska

Galop '44

Monika Kowaleczko-Szumowska

19,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-17866-1
Data wydania 17 czerwca 2019
Język: Polski
Czas: 7 godz. 5 min.
Rozmiar pliku: 391,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
19,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Od czego zaczyna się podróż w czasie? Wystarczy moment, chwila, mały bodziec. I nagle przenosimy się wstecz, do rzeczywistości, która żyje w cudzych wspomnieniach. Być może to właśnie przydarzyło się Mikołajowi.

 

Pewnego dnia chłopak odwiedza Muzeum Powstania Warszawskiego. To nie była zwyczajna wizyta, bo nagle Mikołaj oglądając wystawę przenosi się w sam środek powstania warszawskiego. Wszystko jest takie prawdziwe i realne, w tym również niebezpieczeństwo i śmierć. Na ratunek Mikołajowi rusza jego starszy brat Wojtek. Choć na co dzień trudno im się było porozumieć, to w świecie wojny będą musieli przejść prawdziwy test braterskiej miłości. Czy obaj go przetrwają?

Monika Kowaleczko-Szumowska – autorka i tłumaczka powieści dla młodzieży: „Gorzkie urodziny” A. Cassidy, „Z tęsknoty za Judy” A. Cassidy, „Hugo i mapa z wyspy potworów” R. Stevensa, „Dokąd odchodzisz” S. Rattan. Pisarka tłumaczy również książki popularno-naukowe dla dorosłych oraz materiały i wystawy związane z Muzeum Warszawskim. Zadebiutowała książką dla dzieci „Gupikowo”.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »