Friends with benefits: oczami Tony’ego - Julie Jones

Friends with benefits: oczami Tony’ego

Julie Jones

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-39729-1
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 21 min.
Rozmiar pliku: 42,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Wymarzony mężczyzna połowy żeńskiej populacji tej zapomnianej przez Boga planety szczypał jego lewy sutek. Wszystko inne stało się niewyraźne w jego umyśle, gdy poddał się temu doznaniu i jęknął głośno. Chwilowe cierpienie podnieciło go jeszcze bardziej. Nie był jednym z tych, którzy tchórzą, gdy czują ten przyjemny ból...

Tony i Jack od dwudziestu pięciu lat są najlepszymi przyjaciółmi. Dzieląc scenę przez większość ich dorosłego życia, są sobie tak bliscy, jak to tylko możliwe. O wiele bliżej, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Tony kocha kobiety, ale nikt nigdy nie był w stanie podniecić go w taki sposób, jak Jack. I z nikim nie było mu tak dobrze, jak z nim. Tony zna Jacka jak własną kieszeń, dlatego wyczuwa, że jego przyjaciel coś kombinuje. Ale nadszedł czas, aby przestać się nad tym zastanawiać. Tony zna sztuczkę, która pozwoli mu uwolnić się od natrętnych myśli. To jest ich historia opowiedziana z perspektywy Tony'ego...

Julie Jones to anonimowa pisarka tworząca opowiadania erotyczne. Pisze z perspektywy feministycznej i kwestionuje normy społeczne. Za tym pseudonimem kryje się kobieta z bogatym doświadczeniem z wielu różnych branż. Inspiracje czerpie z social mediów oraz rozmów ze znajomymi. Jej kariera pisarska rozpoczęła się od bloga, na którym publikowała erotyczne opowiadania fan fiction na temat boysbandów – niektóre z tych opowieści trafiają właśnie do druku. Choć imiona i nazwiska postaci zostały zmienione, opowiadania są niezmiennie podniecające.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »