Dziś i jutro - Henry Ford

Dziś i jutro

Henry Ford

49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67060-15-8
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 9 godz. 49 min.
Rozmiar pliku: 1,2 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Nowatorskie podejście do przemysłu, stworzone i wdrożone przez Henry’ego Forda w zakładach Ford Motor Company, na zawsze odmieniło oblicze masowej produkcji. Echa opracowanych przez niego standardów spotkać można w fabrykach na całym świecie po dziś dzień.

Publikacja „Dziś i jutro” to wnikliwe spojrzenie na wiele procesów inicjowanych w firmie amerykańskiego przemysłowca. To również niezwykle interesujący wgląd w analityczny umysł Henry’ego Forda. Na kartach swojej książki dzieli się swoim spojrzeniem na kwestie społeczne i polityczne, porusza tematy związane z ekologią, edukacją, etyką, działalnością charytatywną, a także osiągnięciem równowagi pomiędzy odpoczynkiem a pracą. Zaznajamia również z tym, co stanowiło obiekt jego pozabiznesowych zainteresowań.

Książka Forda, choć swoją premierę miała wiele lat temu, nie straciła na swej aktualności i świeżości. Wiele zawartych w niej przemyśleń i sugerowanych rozwiązań nawet dziś stanowi wyzwanie dla zakładów przemysłowych.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »