Dziewczyna z działu z bielizną. Opowiadanie erotyczne - Camille Bech

Dziewczyna z działu z bielizną. Opowiadanie erotyczne

Camille Bech

5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-17805-0
Data wydania 10 czerwca 2019
Język: Polski
Czas: 54 min.
Rozmiar pliku: 113,3 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
5,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Czasem niepozorne zdarzenie, może zmienić się w zupełnie nieoczekiwany romans. Wystarczy drobny przypadek…

Carl szukał świątecznego prezentu dla swojej siostry, która na liście życzeń umieściła komplet bielizny. To było dla niego nie lada wyzwanie! Zwłaszcza, że Carl nie jest typem, który czuje się pewnie w towarzystwie kobiet. Na szczęście trafił na młodą, niewinnie wyglądającą i bardzo pomocną sprzedawczynię Lise.

Łączyło ich dużo więcej niż mężczyzna sądził – w tym samotne święta. Lise postanawia przerwać ten stan i kiedy po kolacji wigilijnej staje w jego drzwiach, w niczym nie przypomina skromnej ekspedientki. Chwilę później staje się dla Carla zmysłową i perwersyjną nauczycielką sztuki kochania…

Camille Bech jest duńską pisarką opowiadań oraz powieści erotycznych. Autorka książek jest również właścicielką wydawnictwa CB Publishing. Bech zdecydowała się na samodzielne wydawanie i publikowanie książek, ponieważ ze względu na ich mocno erotyczny charakter trudno jej było znaleźć wydawcę. Dziś jej wydawnictwo jest jednym z tych, które rośnie w siłę wśród duńskich wydawców i szerzy ideę samodzielnego publikowania książek.

Pisarka debiutowała w 2009 roku. Ciekawostką jest fakt, że Camille Bech to pseudonim literacki autorki erotyków.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »