Dziedzictwo - Katarzyna Kwiatkowska

Dziedzictwo

Katarzyna Kwiatkowska

42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-8019-772-4
Data wydania 23 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 11 godz. 58 min.
Rozmiar pliku: 1,3 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Intrygujący kryminał retro w stylowej oprawie. Jan Morawski przyjeżdża do Jankowic, podpoznańskiego pałacu, w którym spodziewa się znaleźć rozwiązanie zajmującej go już od dłuższego czasu zagadki fałszerstw banknotów. Zanim jednak zdąży rozpocząć śledztwo, niespodziewanie odnajduje zwłoki jednego z gości Jankowic. Czy ta śmierć ma coś wspólnego z przyjazdem Morawskiego? Jakie tajemnice kryją mieszkańcy wielkopolskiego pałacu?

Polecamy również audiobooki autorki "Zbrodnia w błękicie", "Abel i Kain" oraz "Zobaczyć Sorrento i umrzeć" - to trzymający w napięciu aż do ostatniej strony polski kryminał retro!

Katarzyna Kwiatkowska – autorka kryminałów retro, tłumaczka Elizabeth Gaskell. Pisanie książek o przygodach Jana Morawskiego zawsze zaczyna od lektury opracowań historycznych, dokumentów źródłowych, nierzadko wyrusza w podróż po Wielkopolsce w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca dla swoich historii. Za debiut – „Zbrodnię w błękicie” – nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru, otrzymała specjalne wyróżnienie zasiadającej w jury Janiny Paradowskiej. Także dwie inne powieści, „Zbrodnia w szkarłacie” i „Zgubna trucizna”, zostały nominowane do Nagrody Wielkiego Kalibru, a za ostatnią z tych książek otrzymała nagrodę Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »