Dopóki starczy sił. Siostry z ulicy Wiśniowej. Tom 2 - Joanna Nowak

Dopóki starczy sił. Siostry z ulicy Wiśniowej. Tom 2

Joanna Nowak

36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-8019-799-1
Data wydania 16 lipca 2022
Język: Polski
Czas: 9 godz. 34 min.
Rozmiar pliku: 1,0 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
36,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

To druga część o losach sióstr z ulicy Wiśniowej w której poznajemy Sarę. Sara jest wolontariuszką w domu samotnej matki, w którym poznaję Kasię – ofiarę przemocy domowej, oraz jej kilkuletnie córki: Ewę i Zuzię. Sara próbuje przekonać kobietę do opuszczenia partnera, lecz zaślepiona miłością Kasia postanawia wrócić do ukochanego, tym samym narażając się na kolejne razy ze strony mężczyzny. Próbując odreagować stres związany z emocjonalnym podejściem do pracy w ośrodku, Sara podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi poznaje Oskara. Pod wpływem chwili idzie z nim do łóżka, czego żałuje już następnego dnia, lecz nie może zapomnieć o spędzonych z nim chwilach. Czy da się zakochać tak szybko i czy powinna łączyć przyszłość z ledwie poznanym policjantem? Jak wolontariat wpłynie na życie Sary? Czy bohaterowie dadzą sobie szansę na szczęście?

Joanna Nowak. Obecnie pracuje jako księgowa, ale pisanie od zawsze było jej pasją i nie wyobraża sobie dnia bez tworzenia historii, głównie obyczajowych oraz young adult. W 2017 roku brała udział w kursie podstaw pisania organizowanym przez szkołę twórczego pisania „Maszynę do pisania” i zajęcia były prowadzone przez Joannę Opiat-Bojarską. Tych kilka spotkań sprawiło, że zaczęła coraz poważniej myśleć o pokazaniu swojej twórczości szerokiemu gronu odbiorców. Dzięki nim udało się jej skończyć pierwszą książkę. Każdą wolną chwilę stara się poświęcać tej pasji pisania.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »