Dopóki oddycham. Lovro -

Dopóki oddycham. Lovro

49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Novae Res
ISBN 978-83-8373-276-3
Data wydania 25 czerwca 2024
Język: Polski
Czas: 10 godz. 26 min.
Rozmiar pliku: 512,6 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

W świecie pozorów tylko nieliczni dopatrzą się fałszu.

Lara za wszelką cenę pragnie uratować firmę ojca, który kilka miesięcy wcześniej zginął w wypadku samochodowym razem z jej bratem. Jednocześnie pomaga swojej przyjaciółce Kamili, redaktorce, zdobyć dowody przeciwko rosyjskiemu gangsterowi, zajmującemu się handlem ludźmi. Żadna z nich nie podejrzewa, że ich wspólne działania już wkrótce uruchomią lawinę tragicznych w skutkach wydarzeń...

Sprawa nie jest prosta, ale naprawdę zaczyna się komplikować, gdy Lara poznaje Lovro Szernera, właściciela kancelarii adwokackiej. Już od pierwszego spotkania zaczyna między nimi iskrzyć. Kobieta nie spodziewa się, że ta relacja, poza niezwykłymi doznaniami, da jej dostęp do dotąd nieznanego świata brudnych interesów... Ani że ściągnie na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

- Która to już będzie?
- Co? – mruknąłem, wstając z fotela.
Zerknąłem na leżącego pośród czerwonych plam grubasa. Z wysokości przypominał atramentowy kleks w teście osobowościowym Rorschacha. Widok był równie absurdalny, co założenie, że opisywanie odczuć po obejrzeniu rozlanych obrazków może nakreślić czyjś psychogram. Ja widziałem tylko zniszczoną podłogę. I biurko.
- Zarwana noc.