Długo wyczekiwany deser - Rehab-E

Długo wyczekiwany deser

Rehab-E

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-28-01815-6
Data wydania 20 grudnia 2021
Język: Polski
Czas: 35 min.
Rozmiar pliku: 69,9 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Nagle poczuł dotyk na swojej nodze. Stoliki w restauracji nie były duże, ale dzieliła ich wystarczająca odległość, by takie sytuacje się nie zdarzały. I zapewne mógłby to uznać za przypadek, gdyby Oscar zabrał swoją nogę, a nie szukał dalszego kontaktu”.

Harry i Oscar byli ze sobą przez kilka lat, ale podzieliły ich plany na przyszłość. Harry pozostał w mieście, by spełnić marzenie o własnej restauracji, a Oscar w pogoni za karierą modela przeniósł się do Nowego Jorku. Sześć lat później ich drogi ponownie się przecinają, gdy jeden z nich pojawia się z niezapowiedzianą wizytą…

Rehab-E to pseudonim polskiej autorki działającej w przestrzeni internetowej. W kręgu jej zainteresowań pozostaje przede wszystkim erotyczna literatura gejowska. W swojej twórczości nie stroni od trudnych tematów, lubi przełamywać stereotypy oraz opisywać pragnienia bohaterów bez względu na społeczne konwenanse i tabu.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »