DILF - B. J. Hermansson

DILF

B. J. Hermansson

4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-60190-9
Data wydania 10 sierpnia 2020
Język: Polski
Czas: 25 min.
Rozmiar pliku: 51,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
4,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Pieściłam jego żołądź. Zwilżyłam palce, delikatnie pocierałam jego penisa widząc, jak staje się mokry. Pocierałam moje łono o jego fiuta. Pozwalałam, by jego wzwód był bardzo blisko, ale nie chciałam, żeby wszystko działo się za szybko. Nie wpuszczałam go do środka. Nie od razu.”

 

Leon, Aaron i Raphael. Wszystkich ich coś łączy. Są starsi, doświadczeni i zakazani. A przede wszystkim mają dzieci. DILF’s. Dads I’d Like to Fuck.

Ja, Cecilia, jestem od nich zdecydowanie młodsza. Dla mnie to erotyczna zabawa. Przymus. Badanie mojego własnego nieprzejednanego pragnienia. Spotykam się z nimi raz za razem. Zawsze towarzyszy temu to samo namiętne uczucie. Czasami ich dominuję. Czasem role się odwracają.

„DILF” to opowiadanie erotyczne o pożądaniu i spełnieniu pragnień silnej kobiety.

 

Opowiadania B. J. Hermansson to realistyczne historie z codziennego życia. Przesłanie ukryte między wierszami inspiruje czytelnika do zastanowienia się nad tradycyjnymi wzorcami zachowania – przede wszystkim tymi, które dotyczą seksualności.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »