Czempion Semaela - Paweł Kopijer

Czempion Semaela

Paweł Kopijer

24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-75972-3
Data wydania 19 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 7 godz. 3 min.
Rozmiar pliku: 849,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
24,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Drugi tom trylogii Mitrys z cyklu Kroniki Dwuświata. Tym razem główni bohaterowie ostatecznie mierzą się ze swoim przeznaczeniem. Młody zabójca Noran i zdolna szamanka Winea kolejny raz staną przed trudnymi wyborami. Los zdaje się nieuchronnie przyciągać ich do siebie, jednak każdy z nich dąży do osiągnięcia własnych celów. Na obu kontynentach trwają przygotowania do globalnej konfrontacji. Czy wielki mag Mroku zdobędzie władzę absolutną?

Trylogia obejmuje następujące tomy: \"Mrok we krwi\", \"Czempion Semaela\", \"Sploty przeznaczenia\".

Paweł Kopijer - autor książek o tematyce fantasy i science fiction, a także publikacji na temat biznesu oraz finansów. Wykładowca akademicki, prezes 2C Dom Brokerski Rynku Szkoleń i polskiego oddziału stowarzyszenia American Society for Training and Development, które zostało przekształcone w Polish Society for Training and Development. Odpowiedzialny za projekt zagranicznych misji studyjnych, specjalista w branży szkoleniowej, ekspert w zarządzaniu. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie biznesowe oraz menadżerskie, które zdobywał w kraju i poza jego granicami. Interesuje się neurodydaktyką.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »