Czakra Korony. Klejnot Duszy.  Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Część 16 - Renata Zarzycka-Bienias

Czakra Korony. Klejnot Duszy. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Część 16

Renata Zarzycka-Bienias

31,50 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67225-85-4
Data wydania 25 stycznia 2023
Język: Polski
Czas: 1 godz. 0 min.
Rozmiar pliku: 48,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
31,50 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Czy wiesz, jakie znaczenie ma słowo „sekret”, jakie jest jego faktyczne pochodzenie i z jaką substancją w szyszynce jest ono łączone?

W odpowiedzi na to pytanie niezbędna jest wiedza na temat łączenia się Czakry Korony, zwanej również Błękitnią Perłą, z duchową istotą wszechświata. To połączenie ze źródłem wszelkiej mądrości. Tam znajdują się odpowiedzi na wszelkie sekrety tego świata. To stan „Jedności” umysłu z duszą taki prosty i czysty jak skupiona wiązka jasnego światła wychodząca ze szklanego pryzmatu. Przypomina on czakram Trójkąta Promieni Światła. Zwany też, jako Klejnot Duszy w Koronie, który złożony jest z Czakry Korony i Szyszynki. Kiedy, Kiedy ósme centrum energetyczne zaczyna się otwierać i działa prawidłowo, równocześnie zaczyna rozwijać się nowa świadomość duchowa. Jest to furtka, przez którą człowiek może energetycznie opuszczać ciało. Również w tej czakrze znajduje się Akashic records, czyli „Świątynia Zrozumienia”.

Jednak czasami połączenie ludzkiego umysłu z duszą i odczuwanie informacji energetycznej ciałem, z wielu powodów zawodzi. Jaka może być przyczyna nieprawidłowego działania Czakry Korony?
Co stoi na przeszkodzie w jej prawidłowej pracy?

Z pewnością spore znaczenie ma tutaj umysł i jego myśli oraz niekontrolowane emocje odczuwane w ciele. Kiedy Czakra Korony jest zaburzona, przejawia się to poprzez szok, panikę, dramatyzowanie i narzekanie. Także poprzez lęk i strach przed brakiem rozwiązań oraz przed pustką w głowie zamiast wizji przyszłości kreowanej marzeniami i celami. Człowiek odczuwa bezsens swojego życia i może mieć skłonności do destrukcji.

Jak zatem pracować z Czakrą Korony i jak ją ponownie uaktywnić?

Na te i wiele innych pytań związanych z Intuicją, zdrowiem, długowiecznością, „Molekułą Duszy” DMT i Czakrą Szyszynki, odpowiedzi szukaj w tym audiobooku.

Spis treści

SPIS TREŚCI:

Czakra Korony. Klejnot Duszy.

Czakra Korony SahaRara

Klejnot nieskończoności duszy „Blue Pearl”

Jak odblokować zaburzony czakram Korony?

Czakra Korony, Szyszynki i Molekuła Duszy DMT

Okno Duszy do mądrości i szerszej perspektywy postrzegania świata

Brama do nowych idei, poglądów i umiejętności

Myśl czerpana z kosmicznej energii Uniwersum

Akashic records, jako Świątynia Zrozumienia. Podsumowanie.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »