Crash - Nicole Williams

Crash

Nicole Williams

49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8362-049-7
Data wydania 6 listopada 2023
Język: Polski
Czas: 9 godz. 25 min.
Rozmiar pliku: 453,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
49,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Lucy Larson właśnie zaczyna ostatni rok liceum w nowej szkole Southpointe High. Kiedy przekracza próg placówki, do której od tej chwili uczęszcza, wie, że nie będzie lekko. Docierają do niej pogłoski, że uczniowie od jakiegoś czasu robią zakłady, kto pierwszy się z nią prześpi, a dziewczyny plotkują, że jest puszczalska.

I to wszystko dlatego, że przed rozpoczęciem roku szkolnego spotkała na plaży grupkę chłopaków i zamieniła kilka zdań z bardzo znanym wśród uczniów Jude’em Ryderem. Jednak nikt nie wie, że Lucy to grzeczna, poważna i odpowiedzialna dziewczynka, a jej najważniejszym celem jest dostanie się do szkoły baletowej.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi dają jej do zrozumienia, że jeżeli chce spokojnie przeżyć ten rok, powinna trzymać się daleka od takich chłopaków jak Jude Ryder. Ale szybko się okazuje, że to nie jest takie proste.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.                                                                                                                                        Opis pochodzi od Wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »