Córka wiatru. Przebudzenie 2 - Cherie Dale

Córka wiatru. Przebudzenie 2

Cherie Dale

29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-87-26-91361-3
Data wydania 7 czerwca 2021
Język: Polski
Czas: 15 godz. 18 min.
Rozmiar pliku: 1,8 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
29,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Szkoła im. Ursula Cennerowe’a pozytywnie zaskakuje Americę, młodą pół czarownicę, która za złamanie zasad, została zesłana do ukrytego wymiaru dla Nersai i Careai. Większość magów jest jej przychylna, wampiry, mimo że wciąż podchodzą do niesfornej szesnastolatki wyjątkowo sceptycznie, również stopniowo zaczynają się do niej przekonywać. Na pozór wydaje się, że wszystko idzie w dobrym kierunku.

Problemy Americi wcale się jednak nie kończą. Wręcz przeciwnie – dopiero się zaczynają. Otrzymana przez dziewczynę przepowiednia, nie pozwala jej się cieszyć z bliskości i wsparcia nowych przyjaciół. Sny rodem z pradawnych legend powoli zaczynają mieszać jej się z rzeczywistością, a strach przed nadchodzącym świętem Luny, uroczystością z okazji całkowitego zaćmienia księżyca, zmusza nastolatkę do ciągłego trwania w gotowości. Ktoś stale obserwuje czarownicę i skutecznie manipuluje jej przeznaczeniem. Magiczna przepowiednia zaczęła się już bowiem spełniać.

Cherie Dale to pseudonim Moniki Mąki, dwudziestojednoletniej, debiutującej autorki, która na co dzień studiuje dziennikarstwo, a wieczorami poświęca niemal cały swój wolny czas na pisanie książek. Do tej pory publikowała swoje teksty głównie na stronie internetowej wattpad.com, gdzie zyskała sobie rzeszę wiernych, zaufanych czytelników. Jej pierwsze opowiadanie: „Przebudzenie” w szybkim tempie znalazło się na pierwszym miejscu w polskim rankingu fantasy i osiągnęło na portalu ponad pół miliona odsłon. Autorka nie osiada jednak na laurach i już pracuje nad kolejnymi częściami serii. W międzyczasie poświęca się czytaniu książek, rysunkowi, a także szlifowaniu dziennikarskiego warsztatu.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »