Córka milionera. Tom 4. Komisarz Oczko - Tomasz Wandzel

Córka milionera. Tom 4. Komisarz Oczko

Tomasz Wandzel

25,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-67718-12-7
Data wydania 4 listopada 2023
Język: Polski
Czas: 1 godz. 51 min.
Rozmiar pliku: 89,7 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
25,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Tu komisarz Oczko ma przed sobą sprawę która już na pierwszy rzut oka wydaje się dziwna. Tomasz Mróz, znany gdański biznesmen, zgłasza na policji zaginięcie swojej sześciomiesięcznej córeczki. Sprawa już na pierwszy rzut oka wydaje się dziwna. Mężczyzna informuje, że ostatni raz widział dziecko przed dwoma miesiącami. Biologiczna matka dziewczynki, która w przeszłości była jego kochanką, sprzedała otrzymane od niego mieszkanie i zniknęła. Komisarz Oczko ustala miejsce jej pobytu i składa kobiecie wizytę. Ta jednak zaprzecza, jakoby miała dziecko z biznesmenem. Oczko musi ustalić, kto mówi prawdę a kto kłamie? A przede wszystkim, co stało się z malutką dziewczynką?
„Bardzo ciekawy i trzymający w napięciu kryminał” – Opinia Słuchacza ”Pierwszej sprawy”

To cykl opowieści kryminalno-sensacyjnych, których akcja rozgrywa się na Pomorzu. Polecamy kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, jak również cykl o komisarzu Andrzeju Papaji i cykl o detektywce Róży Wielopolskiej.

Tomasz Wandzel – Autor, który ma na swoim koncie powieści sensacyjne, kryminalne, obyczajowe oraz historyczne. Polecamy również kolejne części o śledztwach komisarza Oczko, również cykl o komisarzu Andrzeju Papaju i cykl o detektywce Róży Wielopolskiej.
Autor jest wielokrotnym stypendystą różnych instytucji, wspierających rozwój kultury m.in. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Mieszka w Prabutach, które często pojawiają się w jego twórczości. Zawodowo pracuje jako copywriter.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »