Ciało poniekąd ponętne. Przygody Alicji i Julii. Tom 4 - Agnieszka Pruska

Ciało poniekąd ponętne. Przygody Alicji i Julii. Tom 4

Agnieszka Pruska

40,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-91-7995-902-9
Data wydania 14 sierpnia 2021
Język: Polski
Czas: 12 godz. 27 min.
Rozmiar pliku: 1,5 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
40,00 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Miejscowe zwłoki? Rarytas! Po tym tak bardzo nie typowym roku w końcu nadeszły wakacje... Alicja i Julka na wakacjach nigdy się nie nudzą, nawet w czasie pandemii... Jakoś dziwnym trafem kryminalne śledztwa same je znajdują, tym razem w postaci zwłok zmarłego mieszkańca Władysławowa. Nowa przygoda się zaczyna, zagadka goni zagadkę, a dziewczyny bawią się w najlepsze, choć nie zabraknie też mrożących krew w żyłach zdarzeń. Polecamy również ”Zwłoki powinny być martwe”, ”Wakacje z trupami” oraz ”Zimne nóżki nieboszczyka”.

Agnieszka Pruska – autorka bestsellerowych powieści policyjnych o śledztwach gdańskiego komisarza Barnaby Uszkiera oraz opowiadań kryminalnych ”Sezon na zbrodnie” o losach Macieja Gromskiego. W drugiej swojej serii, której głównymi bohaterkami są dwie dociekliwe nauczycielki Alicja i Julia, postawiła na humor, tworząc jedne z najzabawniejszych współczesnych komedii kryminalnych.

„Książki Agnieszki Pruskiej, i te mroczne, i te lżejsze biorę w ciemno! Ta zaspokoi nawet najwybredniejsze (detektywistycznie) podniebienia, ukoi, rozbawi i zadziwi. Szczerze polecam”. Iwona Banach

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »