Chłopak, który mnie nie chciał - R.J. Lewis

Chłopak, który mnie nie chciał

R.J. Lewis

51,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo NieZwykłe
ISBN 978-83-8320-366-9
Data wydania 16 grudnia 2022
Język: Polski
Czas: 6 godz. 15 min.
Rozmiar pliku: 301,4 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
51,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Leah i Carter byli sąsiadami. Oboje dorastali w biedzie i na co dzień robili wszystko, żeby spędzać jak najmniej czasu w swoich domach. On uciekał przed agresywnym ojcem, a ona przed wujkiem i ciotką, którzy zamieniali każdy jej dzień w prawdziwe piekło.
Leah szybko zakochała się w chłopcu budzącym respekt na całym osiedlu. Chodziła za nim jak cień, a on nigdy nie zwracał na nią uwagi. Aż do momentu, kiedy zaczęli dzielić pewien sekret – Carter w ukryciu śpiewał oraz grał na gitarze i był w tym bardzo dobry.
Jednak Leah czuła się nieszczęśliwa w tej relacji. Owszem, Carter był jej przyjacielem, stawał w jej obronie, spędzała w jego pokoju sporo czasu, ale to nie ją zapraszał do siebie na noc. Dziewczyna była chorobliwie zazdrosna. Czy Carter w końcu zauważy, że jej serce bije tylko dla niego?                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Opis pochodzi od wydawcy.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »