Chcę twojego życia - Amber Garza

Chcę twojego życia

Amber Garza

44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Marginesy
ISBN 978-83-67510-47-9
Data wydania 24 luty 2023
Język: Polski
Czas: 9 godz. 51 min.
Rozmiar pliku: 496,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
44,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Miasteczko w Kalifornii. Kelly Medina odbiera telefon z prośbą o potwierdzenie wizyty u pediatry. Moment nie mógłby być gorszy: jej syn niedawno wyjechał na studia, a ona nigdy nie czuła się tak samotna. Recepcjonistka szybko wyjaśnia nieporozumienie – w miasteczku niedawno zamieszkała inna Kelly Medina, musiała pomylić numer.

Ale Kelly nie może przestać o tym myśleć. Kim jest młoda mama, którą starsza Kelly tak bardzo chciałaby ponownie być? Czy jej dziecko to także chłopiec? Niebawem poddaje się narastającej obsesji. Aranżuje pozornie przypadkowe spotkanie, zdobywa zaufanie samotnej dziewczyny, by wkrótce roztaczać nad młodszą Kelly i jej kilkumiesięcznym synkiem coraz troskliwszą opiekę… Kiedy więc jedna z kobiet znika, cóż, druga może wiedzieć dlaczego.

W tej historii nic nie jest jednoznaczne, a każda z bohaterek skrywa więcej niż jedną tajemnicę.

„Gęsta intryga, nieprzewidywalne zwroty akcji, wyraziście zarysowane postaci – tę powieść wchłania się wszystkimi zmysłami, a nie zwyczajnie czyta”.

Christina McDonald, autorka Ostatniej nocy Olivii

„Niepokojąca atmosfera, znakomicie zbudowane bohaterki, doskonale skonstruowana fabuła i zakończenie, którego nie sposób przewidzieć. Nie sposób oderwać się od lektury”.

Samantha M. Bailey, autorka Kobiet na krawędzi

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »