Camino dla średnio zaawansowanych. Wszystko co chcesz wiedzieć o drodze św. Jakuba, ale nie masz kogo zapytać - Katarzyna Łasak

Camino dla średnio zaawansowanych. Wszystko co chcesz wiedzieć o drodze św. Jakuba, ale nie masz kogo zapytać

Katarzyna Łasak

42,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-8341-104-0
Data wydania 8 luty 2024
Język: Polski
Czas: 6 godz. 5 min.
Rozmiar pliku: 309,1 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
42,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Napisany z dużym przymrużeniem oka, ale czasem i na poważnie, poradnik z elementami przewodnika o tym, czym właściwie jest Camino de Santiago – „Droga św. Jakuba”, w którą rocznie wyrusza pół miliona pielgrzymów z całego świata. Niektórzy zaczynają swoją podróż prosto spod progu własnego domu, piechotą.

Znajdziecie tu zarówno fakty, jak i legendy związane z Drogą św. Jakuba, a także oczywiście jej patronem, który był jakże ciekawą postacią! Nie jest to studium rozważań duchowych, ale czytelnik dowie się, skąd w ogóle wziął się fenomen Drogi, jak to się stało, że św. Jakub z Palestyny trafił na Półwysep Iberyjski i stał się patronem całej Hiszpanii. A także, jakie związki z Camino ma nasz kraj. Przede wszystkim jednak, dowiesz się, jak przygotować się do Drogi, co ze sobą zabrać i co tam w ogóle robić w trakcie i poza pokonaniem około miliona kroków, bo tyle potrzeba, aby przejść dystans ośmiuset kilometrów.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »