Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów - Robert Lacey

Bitwa braci. William, Harry i historia rozpadu rodziny Windsorów

Robert Lacey

39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Agora
ISBN 978-83-268-3678-7
Data wydania 7 kwietnia 2021
Język: Polski
Czas: 9 godz. 43 min.
Rozmiar pliku: 1,2 GB
Zabezpieczenie: Znak wodny
39,99 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Ci dwaj chłopcy dorastali na oczach całego świata: William i Harry, synowie księżnej Diany i księcia Karola. Każdy krok w ich życiu, każda tragedia – poczynając od śmierci matki – każdy romans i każda zdrada były opisywane, analizowane, komentowane przez nie zawsze przyjazne im media całego świata. Chociaż obydwaj naznaczeni błogosławionym na raz i przeklętym losem królewskich dzieci, każdy z nich idzie swoją drogą. William coraz doskonalej wpasowuje się w rolę dziedzica tronu. Harry wraz ze swoją żoną Meghan podjęli decyzję o rezygnacji z przywilejów i obowiązków członków rodziny królewskiej.
Jak wygląda ich braterstwo błękitnej krwi? Jest naznaczone bliskością i wsparciem, czy też charakterologicznymi różnicami i konfliktem?
Na te pytania odpowiada najwybitniejszy znawca tematu, kronikarz współczesnych losów rodziny królewskiej, historyczny konsultant słynnego serialu „The Crown” – Robert Lacey.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »