Bez skargi i pieśni - Ewa Kaca

Bez skargi i pieśni

Ewa Kaca

22,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo Psychoskok
ISBN 978-83-8119-956-8
Data wydania 25 kwietnia 2022
Język: Polski
Czas: 58 min.
Rozmiar pliku: 106,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
22,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Ewa Kaca, ur. 10.12.1968 roku w Namysłowie. Wydała zeszyt poetycki zatytułowany „Wiersze” i siedem tomików poetyckich, m.in. : „Bez skargi i pieśni”, „Dopowiadam ustom głód”, ostatni pt.: „A ja szepczę sobie”. Autorka przeważnie pisze na wszystkim co jej wpadnie w ręce np.: rachunki przelewów, na osnowie papieru toaletowego, po drugiej stronie listów i kopert. Lubi mówić, że jedną duszę ma na co dzień, a drugą od wiersza. Jest uśmiechniętą i pełną życia osobą.

Laureatką ponad trzydziestu konkursów poetyckich i literackich w całej Polsce.  Jej wiersze były drukowane  w wielu almanachach pokonkursowych, „Akancie”, „GraVersie”, prezentowane w Radio Kielce i Radio Opole.  Od początku z małymi przerwami była członkiem KTN „Wena”, działającego przy miejskiej bibliotece w Namysłowie. Od 2013 do 2020 roku należała do Stowarzyszenia „Mój Duch Przyjazny” , udzielała się  tam prowadząc spotkania autorskie, tak samo były  organizowane jej spotkania. Należy też do opolskiego oddziału ZLP. Laureatka mi.in. Nagrody im. Ryszarda Rodzika i Cymesa Namysłowskiego za 2016 rok. To chyba większość, zapraszam do słuchania audiobooka nagranego do tomu „Bez skargi i pieśni”.

 

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »