Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu zbudowali domek na drzewie - Ewa Ruszkiewicz

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu zbudowali domek na drzewie

Ewa Ruszkiewicz

9,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-958335-7-1
Data wydania kwiecień 2021
Język: Polski
Czas: 39 min.
Rozmiar pliku: 78,0 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
9,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

Gucio, Leoś i Tadziu to bracia, którzy kochają się i kłócą na zmianę. Od miłości i wspólnych przygód płynnie przechodzą do awantur. A poróżnić mogą się dosłownie o wszystko! To, co dla młodszych chłopców jest zabawą, dla Gustawa jest czymś nie do wytrzymania. Miłe chwile przeplatają się z trudnymi. Najstarszy z braci potrzebuje czasami spokoju i ciszy; po prostu chce pobyć z dala od Leona i Tadeusza. Jest na to jeden patent, a Guciowi podsunął go ktoś wyjątkowy. To zbudowanie na drzewie domku z podwieszaną drabiną. W takim domku można się ukryć przed całym światem, a przede wszystkim przed… braćmi.

Gucio chce zbudować go samodzielnie, ale wtedy niespodziewanie na pomoc przychodzą mu właśnie młodsi bracia.

Ostatecznie chłopcy odkrywają, że mogą być dla siebie wsparciem w trudnych chwilach! Dowiadują się, że współpraca jest lepsza niż kłótnia, a zgoda buduje - i to dosłownie! „Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu zbudowali domek na drzewie” to opowieść o zabawie, złości, o śmiechu i o smutku. To bajka o wspólnocie, z której można czerpać radość i siłę, nawet gdy nie wszystko idzie po naszej myśli.

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »