Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy - Ewa Ruszkiewicz

Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy

Ewa Ruszkiewicz

13,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Wydawnictwo
ISBN 978-83-958335-8-8
Data wydania 2 lipca 2021
Język: Polski
Czas: 1 godz. 0 min.
Rozmiar pliku: 121,5 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
13,90 zł

Dostępne formaty plików: MP3

Opis

„Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy” – to kolejna, tym razem wakacyjna, przygoda trzech braci, która - mimo że z duchem w tle i tytule - wcale… nie jest straszna. Bohaterowie bajki wiedzą, że strach ma tylko wielkie oczy, a boimy się głównie tego, czego nie znamy. Dlatego Gucio, Leoś i Tadziu, ich dwie koleżanki i trzech kolegów robią wszystko, żeby poznać tajemniczego przybysza, który przychodzi pod zbudowany przez nich szałas. Oprócz tego są kampery, las i zabawa, do której nie wtrącają się dorośli. A duch? Duch wcale nie jest zły, tylko źle o sobie myśli. Gucio, Leoś, Tadziu i piątka ich przyjaciół, gdy go w końcu poznają, dają mu wsparcie i garść dobrych rad, co robić, żeby dostrzegać szczęście w małych rzeczach.

„Bajka o tym, jak Gucio, Leoś i Tadziu z przyjaciółmi odmienili życie ducha z puszczy” to bajka o tym, że spryt i empatia w końcu wygrywają. To opowieść o sile przyjaźni i współpracy. O życzliwości. To historia o tym, jak dbać o siebie i innych. I w końcu to opowieść o mocy, która drzemie w każdym, bez względu na wszystko!

Korzystamy z plików cookies w celu sprawnej realizacji usług i poprawnego działania strony.
Możesz określić sposób przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji znajdziesz tutaj »