Dostępność Onyx Boox M90

Czy można kupić czytnik Onyx Boox M90?

Aktualnie jest to dosyć trudne, ponieważ pierwsza partia już dawno się wyczerpała, a kolejnej wciąż nie ma.
Już miesiąc po premierze modelu Boox M90 jego dostępność zaczeła spadać, a w połowie lipca stany magazynowe większości sklepów z czytnikami się wyczerpały.
Kolejne terminy dostawy są wciąż przesuwane, najprawdopodobniej z powodu problemów technicznych jakie często się pojawiały w Onyx M90. Czytnik posiadał fabryczny defekt w postaci niewielkiego obszaru na ekranie, który nie reagował na dotyk rysika M90. Również oprogramowanie było dość wolne jednak te mankamenty zostały w modelu Boox M90 szybko wyeliminowane.

czytniki onyx

Z naszych informacji wynika, że Onyx Boox M90 będzie ponownie dostępny pod koniec sierpnia. Czyli od daty premiery czytnik jest dłużej nie dostępny niż był faktycznie w sprzedaży. Ma to jednak swoje plusy, ponieważ kolejni klienci i nowi posiadacze czytników Onyx z ekranem 9,7” będą mieli pewność, że ich czytnik został poprawiony technicznie w stosunku do pierwszej edycji, co oczywiście jest dobrą wiadomością. Mamy nadzieję, że tak się stanie i Boox M90 zdobędzie wielu zadowolonych czytelników.

Opinie o Boox M90 znajdziecie na naszej stronie produktu.

onyx boox m90 ekran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *