Strona główna » Księgarnia » Chroń się przed rakiem. Profilaktyka i leczenie

Kategorie ebooków

Chroń się przed rakiem. Profilaktyka i leczenie - Opracowanie zbiorowe , Krzysztof Światły

Chroń się przed rakiem. Profilaktyka i leczenie

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ABA
ISBN: 978-83-61012-85-6
Język: Polski
Data wydania: 1 czerwca 2016
Liczba stron: 171
Rozmiar pliku: 1,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Cena katalogowa: 44,99 zł
Nasza cena: 39,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Opracowanie zbiorowe , Krzysztof Światły w formacie EPUB Pozostałe formaty:


„Masz raka” to jedno z najbardziej szokujących zdań, jakie możemy usłyszeć od naszego lekarza, choć pandemia nowotworów jest powszechną plagą współczesnego świata.

Rak to wieloczynnikowa choroba wymagająca wieloczynnikowej kuracji opartej na medycynie, odżywianiu, suplementacji, zmianie stylu życia, a także psychicznym i emocjonalnym wsparciu. To właśnie dlatego skuteczna walka z rakiem opiera się na prawdziwie holistycznym podejściu do chorego.

Chroń się przed rakiem to poradnik inny niż wszystkie. Autorzy przedstawiają w nim zalety medycyny ortomolekularnej polegającej nie tylko na zdrowym i racjonalnym żywieniu, lecz także na kuracji megadawkami witamin, pierwiastkami i mikroelementami, opartej na badaniach naukowych dwukrotnego noblisty prof. Linusa Paulinga i Ewana Camerona, a znanej już w Polsce z publikacji dr. Andrew W. Saula Wylecz się sam.

Książka, którą trzymasz w dłoniach, udowadnia, że optymalne odżywianie i oparta na naukowych badaniach suplementacja powinny być częścią każdej antyrakowej kuracji.
Połączenie konwencjonalnej i ortomolekularnej terapii okazuje się być dla chorych na raka wyjątkowo korzystne, a oparta na żywieniu i suplementacji megadawkami witamin strategia działania pozwala zachować zdrowie i wygrać walkę z nowotworem.