Strona główna » Księgarnia » eBooki » Hobby » Fotografia cyfrowa » Smartfonowy zawrót głowy - czyli jak fotografować i filmować
Smartfonowy zawrót głowy - czyli jak fotografować i filmować - Jacek Bonecki

Smartfonowy zawrót głowy - czyli jak fotografować i filmować

Wydawnictwo: Edipresse Książki
ISBN: 978-83-7945-303-0
Język: Polski
Data wydania: 18 maja 2016
Liczba stron: 182
Rozmiar pliku: 16,2 MB
Zabezpieczenie: Znak wodny
Nasza cena: 27,99 zł
Wybrany format: Ebook  - Jacek Bonecki  w formacie EPUB Pozostałe formaty:


Rozwiany włos, szorty i klapki. W ręce smartfon. Czy tak może wyglądać profesjonalny fotograf? Technologia rozwija się w takim tempie, że odpowiedź na to pytanie musi być twierdząca. A najlepszym, żywym dowodem na tę tezę jest Jacek Bonecki. Znany z przełamywania stereotypów i odwagi w testowaniu nowych rozwiązań artysta zabiera nas w podróż z telefonem w dłoni. Autor pierwszej w Polsce książki o „rewolucji, której nie boją się profesjonaliści” pokusił się o napisanie drugiej części, poszerzonej o zagadnienia związane z filmowaniem smartfonem.

Ta książka to nie tylko podręcznik, pełen praktycznych porad, które proces fotografowania i filmowania smartfonem uczyni pełniejszym i bardziej satysfakcjonującym.

Piekło wulkanicznego krateru, odrapane symbole komunizmu na Kubie, pustynię o wschodzie słońca czy rajskie plaże Filipin dokumentuje po mistrzowsku. Udowadnia, że smartfon jest alternatywą dla klasycznych aparatów i można posługiwać się nim zgodnie z zastosowaniem wszystkich

zasad profesjonalnej fotografii, a dzięki filmom dołączonym do książki dzięki aplikacji TAP2C autor pokazuje, że smartfon sprawdza się także świetnie w roli kamery..